08:34

Squla.pl - Nauka przez zabawę!

Dzień Dobry Kochani !

Mamy XXI wiek. Używanie telefonów, tabletów i laptopów wraz z internetem jest czymś zupełnie normalnym. Nie ukryjemy tego, że w tych czasach życie bez internetu jest jak bez ręki , przeglądanie stron internetowych, szukanie przepisów, nawet czytanie książek na urządzeniach połączonych z internetem jest dla Nas czymś normalnym. Dzieci bacznie się nam przyglądają i biorą z Nas przykład. Chcą zobaczyć jak obsługuję się dane urządzenie, a my na to pozwalamy, więc róbmy to z głową.


Mój syn obsługę smartphone opanował do perfekcji, dzięki bajką edukacyjnym szybko nauczył się kolorów, liczyć po polsku jak i po angielsku.
Od jakiegoś czasu bardzo zainteresowała mnie platforma Squla.pl, którą często widzę w reklamach telewizyjnych i znam z pozytywnych opinii od przyjaciółek.

Wiadomo nie od dziś, że dzieci najlepiej przyswajają wiedzę poprzez zabawę. Niektórzy nauczyciele nie zdają sobie z tego sprawy, że im ciekawiej przedstawiony materiał, tym dzieci są bardziej nim zaciekawione i mają większą radość z nauki.Bez wątpienia, decyzja o tym, kiedy dziecku pokażemy wirtualny świat, zależy od rodzica, jedni robią to wcześniej inni później, ważne by robić to razem !


Squla to nowoczesna platforma edukacyjna, która pomaga rozwijać dziecku talenty i zainteresowania. Sprawia, że dzieci, które nie mają zbyt dużego pociągu do nauki, poprzez zabawę z radością pozytywnie do niej podchodzą.

 • Interaktywne gry, quizy i filmy edukacyjne zachęcają do samodzielnej i systematycznej nauki.
 • Zawiera ponad 50 000 quizów i zadań dostosowanych do wieku i tempa nauki dziecka.
 • Obejmuje program nauczania wszystkich przedmiotów szkolnych 1-6 oraz edukacji przedszkolnej.
 • Jest zgodna z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej na rok szkolny 2017/2018.
 • Jest dostosowana do wielu urządzeń - w ramach jednego konta możesz z niej korzystać na komputerze, tablecie oraz smartphonie.


Mój syn powoli wchodzi w wiek przedszkolny, bardzo lubi wszelkiego rodzaju gry jak i również quizy edukacyjne. Wygląd strony również bardzo przypadł mu do gustu jak i łatwość z jaką wykonuje różnorodne zadania. Dzięki temu , że zadania są tak dobrze dostosowane do wieku dziecka, nie zniechęca się ono do nauki.
Po co dawać dziecku grac w bezsensowne gry, jak to własnie w Squla Nasze dzieci znajdą idealny sposób na nudę!


Dzięki poprawnie wykonanym zadaniom, dziecko otrzymuję wirtualne monety. Po tym jak dziecko uzbiera ich odpowiednią ilość może wymienić je na prawdziwe nagrody! Moim zdaniem to wspaniały pomysł, aby jeszcze bardziej zachęcić dziecko do nauki i wykonywania zadań. Nagrody wymieniamy w sklepiku, który jest prowadzony przez portal. 

Ja osobiście nie mogę powiedzieć złego słowa na temat platformy. Gdy moja córka śpi, a ja jestem pogrążona w przygotowywaniu obiadu dla całęj rodziny, mój syn właśnie w Squla przyjemnie spędza czas poprzez naukę, bacznie przyglądam się jego postępom, a on jest zadowolony gdy chwalę go za idealnie wykonane zadanie. Mam dwie przyjaciółki, które również korzystają z platformy i opinia jest pozytywna, dzieci chętnie zasiadają do komputerów i uczą się. Z dnia na dzień widoczne są postępy!

https://www.squla.pl/

Jak najbardziej Kochani polecam Wam Squlanauka jeszcze nigdy nie była tak prosta! Dzieci dobrze radzą sobie z przyswajaniem materiałów, który łatwiej wchodzi im do głowy.
Nauka i zabawa w jednym to najlepsze powiązanie!!

22 komentarze:

 1. Super sprawa! Koniecznie pokaże bratu, własnie rozpoczął pierwszą klasę podstawówki i ciągle siedzi na youtube..

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna strona! Nauka przez zabawę!
  https://drawing-myhobby.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. No i właśnie mnie zachęciłaś. Mam dwóch 2,5 latków. może skorzystają.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam pojęcia, że to jest też dla przedszkolaków, świetna sprawa! Dziecko uczy się przez zabawę i przy okazji zaprzyjaźnia się z technologią :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Słyszałem o tym i nie wiedziałem, że aż tak dobrze się prezentuje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Każdy tak narzeka na to, że dzieci spędzają czas z tabletami, ale uważam, że jeśli robią to rozsądnie i z głową nie ma w tym nic złego. Jeśli rodzic zadba, by dziecko spędzało np. godzinę dziennie na fajnej edukacyjnej zabawie będzie z tego zdecydowanie więcej korzyści niż szkód. Potwierdza to Twój wpis.

  OdpowiedzUsuń
 7. Super aplikacja, wersja dla przedszkolaków jak dla mnie na duży plus:) na pewno skorzystamy z synkiem za jakiś czas:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajny post, ten kto ma dzieci to powinien korzystać z takich platform :) życzę miłej niedzieli kochana 😘😘

  OdpowiedzUsuń
 9. Znamy bardzo dobrze tą platformę i też niedawno o niej pisałam - świetna sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Rewelacyjna aplikacja :)
  Oj tak, nauka przez zabawę jest najbardziej skuteczna.
  Pozdrawiam!

  lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Hahah aż nasuwa mnie się na myśl zdanie " Za moich czasów czegoś takiego nie było". Słyszałam o tym portalu z reklam i zapowiada się ciekawie

  OdpowiedzUsuń
 12. Koniecznie muszę pokazać mojej chrzesnicy, myślę że spodobało by jej się

  OdpowiedzUsuń
 13. Jeszcze nie mieliśmy okazji uczyć się przez tą aplikację. Jednak zajrzałam tam. I jest bardzo ciekawa dla dzieci które chodza już do szkoły.

  OdpowiedzUsuń
 14. Jakbym miała już swoje dzieci to bym z chęcią kupiła tą platformę, bo jednak jest to coś innego i wartego uwagi :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Znam tą platformę i korzystam z niej razem z moim synem. Bardzo fajne rozwiązanie - połączenie nauki z zabawą. Syna aż ciągnie do niej - co mnie ogromnie cieszy. Fajnie że o niej piszesz - więcej rodziców powinno o niej wiedzieć.
  P.S. Widzę, że zmienił się wygląd bloga - pięknie! :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Słyszałam o tym i uważam, ze to dobry pomysł na stronę.

  OdpowiedzUsuń
 17. przyjemne z pożytecznym :) i bardzo dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 18. muszę wypróbować z swoimi dzieciakami =)świetny post

  OdpowiedzUsuń
 19. Niesamowita aplikacja!
  Muszą ją koniecznie pokazać mojemu braciszkowi

  https://martini2000.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Koncepcja Okiem Mamy i Dzieci , Blogger