01:54

Gdy masz w domu alergika….Jak sprzątać?
Szacuje się, że z roku na rok wzrasta liczba osób cierpiąca na alergię. Alergia może powodować reakcje skórne tj. wysypkę, pożywkę bądź też dotyczyć układu oddechowego i wywoływać katar, kaszel, a nawet astmę. Często zapominamy o tym, że sprzęty Agd, którymi wykonujemy codzienne czynności powinny być przystosowane do Naszych alergików. Przykładowo takie odkurzacze, filtry oraz worki ...


Odkurzanie to najważniejszy element sprzątania w domu alergika
W domu, gdzie przebywa alergik zasadniczo powinno się zrezygnować z wszelkich przedmiotów zatrzymujących kurz, jak np. grube, włochate dywany czy meble z tapicerką. O ile z powierzchni gładkich można szybko usunąć zanieczyszczenia, o tyle struktura tkaniny stanowi idealne miejsce, gdzie gromadzą się naskórek, włosy ludzi, sierść zwierząt, roztocza, części owadów i ich odchody, bakterie, pleśnie, pyłki roślin. 
W perfekcyjnym sprzątaniu nie tylko odkurzacz pełni tutaj główna rolę, ale również filtry, oraz antyalergiczne i bezpieczne worki, my możemy Wam polecić zupełną nowość   sklepu worwo.pro, w którym się zaopatrujemy.
Worki do odkurzaczy Anti-Odour,  wykonane są z nowoczesnego, syntetycznego mikrowłókna, zawierającego aktywne związki cynku, przez co nie absorbują wilgoci i nie przepuszczają żadnych zapachów. Anti-Odour separują od otoczenia najmniejsze zanieczyszczenia (w tym sierść i pyłki roślin), a także pochłaniają roztocza oraz zarodniki grzybów i pleśni.


Dlaczego wybrałam akurat te worki ? Dlaczego zwykłe nie wystarczą?
Zwykłe worki potrafią przepuszczać z powrotem kurz na zewnątrz, tak więc po co te sprzątanie jeśli, wciąż kurz jest w pomieszczeniu. Worki Anti-Odour neutralizują nieprzyjemne zapachy powstające wewnątrz worka, spowodowane rozkładem materiałów organicznych, w tym resztek żywności oraz sierści czy kurzu,są doskonałe dla właścicieli zwierząt domowych,redukują objawy alergii oddechowej,usuwają z mieszkania najdrobniejsze zanieczyszczenia (o wielkości 3-ech mikronów),mają o 300% wyższą wytrzymałość mechaniczną niż worki papierowe,chronią odkurzacz przed awariami wywołanymi rozerwaniem worka i zniszczeniem wirnika,działają 60% dłużej niż worki papierowe.


Dlaczego polecam produkty Worwo.com?
Polecam, ponieważ od zawsze spełniają wszystkie moje oczekiwania i  nigdy mnie nie zawiodły. Produkty są tanie i bardzo dobre jakościowo!

A Wy Kochani zmagacie się z Alergią? Jak sobie z nią radzicie? Z przyjemnością poczytam o tym w komentarzach :)

9 komentarzy:

 1. Sama jestem alergikiem i wiem co to z bol jak wszystko musi byc wyczyszczone na tip top :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bycie alergikiem to.ciężka sprawa ale i ludzi wokół także szczegópnie mamy bo muszą się starać podwójnie

  OdpowiedzUsuń
 3. Na szczęście w mojej rodzinie alergików nie ma, ale kto wie co przyniesie życie. Dobrze, że firmy dostosowują produkty do potrzeb klientów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też zmagam się z alergią już długie lata...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja niestety też cierpię na tę przypadłość, końca nie widać, a mało rozwiązań, by sobie ulżyć. Ale czysty dom to podstawa

  OdpowiedzUsuń
 6. moj maz jest i wiem jak wazne jest regularne odkurzanie

  OdpowiedzUsuń
 7. U nas nie ma alergika w domu, ale te produkty mnie zaciekawiły.

  OdpowiedzUsuń
 8. U mnie na szczęście nie ma takiej potrzeby !

  OdpowiedzUsuń
 9. Na szczęście u mnie nie ma alergikow.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Koncepcja Okiem Mamy i Dzieci , Blogger