07:51

Sztuka pakowania walizki - Gra Get PackingUmiejętność pakowania walizki przydaje nam tak naprawdę przez cały rok. Wyjeżdżamy przecież na krótkie weekendowe wypady, w podróże służbowe czy na święta do rodziców. Każdy z nas chciałby zabrać wtedy ze sobą całą swoją garderobę. Walizka zawsze wypchana jest po brzegi i za każdym razem brakuje wam w niej miejsca?
Odkryłam ostatnio bardzo ciekawą grę, dzięki której podczas zabawy opanujecie pakowanie walizki do perfekcji.


W pudełku znajdują się 4 plastikowe walizeczki i 4 zestawy, 13 plastikowych przedmiotów przydatnych podczas wyjazdu. Rzeczy są iście wakacyjne tj. okulary, kapelusz, piłkę, płetwy, klapki. O tym co mamy włożyć do walizki decydują karty zadań, kształty przedmiotów są wypukłe, ale umieszczone są na płaskiej podstawie o kształcie wielokątów, które musimy dopasować do siebie jak puzzle, aby wszystko zmieściło się w walizce. Plusem jest to, że karty są podzielone na 3 poziomy trudności, więc już nawet moja 3 latka chętnie gra w Get Packing.W instrukcji oprócz zasad, znajdziemy bardzo ciekawe mapy ,,30 wakacyjnych celów",  są to dwie strony na których znajdują się dowody, że możemy zmieścić w walizce wszystko co jest potrzebne na wyjazd.

Pamiętajmy, żeby zadania rozwiązywać samodzielnie to daje więcej radości i satysfakcji :)


Get Packing to logiczna gra przedstawiona z bardzo ciekawej perspektywy, dzięki temu nawet najmłodsi z radością uczestniczą w zabawie.

Gra jest rewelacyjna, bardzo przyjemnie spędzamy przy niej rodzinnie czas, gości również z chęcią poddają się zabawie. Podczas gry ekscytacja szybko się podnosi, pozbawiona jest rywalizacji, ponieważ każdy ma równe szanse. Uczy Nas cierpliwości, logicznego myślenia, a także ćwiczymy układanie łamigłówek. Dzieciaczki po kilku podejściach świetnie sobie radzą, gra jest idealna do spędzania czasu w gronie rodziny. Jak najbardziej Kochani polecamy! Musicie ją mieć !
Dziękujemy marce Rebel za możliwość wypróbowania gry :)

4 komentarze:

 1. Muszę przyznać,że wspaniała gra na spędzenie wolnego czasu i wiele cennych umiejętności podczas zabawy można wypracować. Ja jestem zachwycona 😍

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna gra, na długie jesienne wieczory jak znalazł

  OdpowiedzUsuń
 3. Super gra dla całej rodzinki :) Pakowanie walizki to zawsze kłopot :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super gra 😁
  Paolina paolina

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Koncepcja Okiem Mamy i Dzieci , Blogger