09:43

Do czego potrzebne są gadżety reklamowe?

Obok promocji firmy w internecie, jednym z popularniejszych form jest promowanie biznesu przez  gadżety reklamowe. Takiego typu działania zdecydowanie umacniają więź pomiędzy klientem a marką. Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm organizuje spotkania eventowe, konkursy, czy spotkania z potencjalnymi klientami podczas których Ci mogą otrzymać właśnie miły upominek –  gadżety reklamowe.

Wśród tych najciekawszych można wymienić. między innymi: plecaki reklamowe, torby reklamowe na dokumenty, kredki reklamowe z nadrukiem logo i wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe dla dzieci. Szczególnie jeśli promujemy branżę dziecięcą idealnym pomysłem jest podarowanie klientowi czegoś co jest spójne z marką mogą to być właśnie gadżety reklamowe dla dzieci, czy różnego typu gadżety do malowania dla dzieci.Przed rozpoczęciem akcji reklamowej warto się rozejrzeć, co oferuje klientom konkurencja. Być może opłaca się wyróżnić ciekawymi gadżetami na jej tle. Z pewnością koniecznie należy dobrze poznać potrzeby i oczekiwania konsumentów – czego na co dzień używają, co lubią i czy dbają o środowisko. Najlepiej oczywiście, aby te produkty były powiązane z branżą, w której działa przedsiębiorca, czy będą to pędzle do makijażu, kubki do kawy czy ramki do zdjęć. Jest to szczególnie istotne, jeśli w grę wchodzą spersonalizowane i bardziej kosztowne prezenty.
Warto pamiętać, że klienci uwielbiają gratisowe drobiazgi. Jeśli zostaną one przygotowane z zaangażowaniem i choćby odrobiną kreatywności, obdarowani z pewnością odwdzięczą się zaufaniem i przywiązaniem do marki.

Bardzo bogaty asortyment oraz przystępne ceny znajdziemy na OpenGift.pl.
6 komentarzy:

 1. To prawda, że nie powinno się zapominać o gadżetach reklamowych. To własnie one budują przywiązanie do marki ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gadżety reklamowe to faktycznie nieodłączny element tradycyjnych kampanii reklamowych. Według mnie z mody absolutnie nie wychodzą długopisy reklamowe Kalido Color, kubki, notesy i kalendarze promocyjne. Warto oczywiście wprowadzać nowe, kreatywne przedmioty, które skutecznie zwrócą uwagę potencjalnych klientów. Bardzo ciekawy wpis.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gadżety reklamowe są naprawdę przydatne! To właśnie dzięki nim udało mi się pozyskać stałych klientów, którzy chętnie odwiedzają teraz moją restaurację. Zamówiona przeze mnie reklama świetlna LED spełniła wszystkie moje oczekiwania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też uważam, że gadżety reklamowe mogą pełnić funkcję skutecznej reklamy, wystarczy jedynie zatroszczyć się o to, by były one możliwie jak najbardziej atrakcyjne. Piszę to na własnym przykładzie, ponieważ u mnie w promocji mojego biznesu świetnie sprawdziły się naklejki wypukłe 3D, które zaprojektowała dla mnie na zamówienie pewna firma reklamowa. Naklejki do tego stopnia przypadły do gustu moim odbiorcom, że klienci sami zaczęli znakować nimi swoje rzeczy. Efekt? Skuteczna reklama bardzo niskim nakładem środków. Polecam ją każdemu.:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedź na to pytanie jest chyba oczywista — gadżety reklamowe to ukłon w stronę klientów, którzy dzięki nim czują się przez nas dopieszczeni. Wszystkim przedsiębiorcom polecam zwłaszcza zainwestować w krówki z logo dla firm. Tym pysznym łakociom nie oprze się nikt.;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Koncepcja Okiem Mamy i Dzieci , Blogger