03:39

Obraz na płótnie - Galeria Druku
Obraz na płótnie wykonany z wybranego przez Ciebie zdjęcia jest idealnym prezentem na każdą okazję i dla każdego. Dzięki niemu możemy zachować Nasze piękne, wspólne chwile, ponieważ zostaną one uwiecznione w wyjątkowy sposób i staną się pamiątką wydarzeń ważnych dla Nas i Naszych bliskich. Tego typu gadżet będzie świetnym upominkiem na urodziny, imieniny, walentynki, sprawdzi się również jako podarunek pod choinkę czy też na rocznicę np. ślubu. Wspaniała pamiątka dla drugiej połowy, rodzica, przyjaciela czyli dla każdego :)

Obraz na płótnie o wymiarach 45x30cm wyniósł z przesyłką około 50 zł, widziałam na rynku po 220zł, a to już jest duża różnica, która niczym specjalnym się nie różni. 
Przy zamówieniu mamy do wyboru trzy rodzaje płótna, bawełniane, poliestrowe zwykłe i wodoodporne. Osobiście wybrałam bawełniane, obraz prezentuje się bardzo naturalnie.
Wysoka jakość wydruku, wszystkie detale zostały zachowane, a kolory są bardzo dobrze oddane i nasycone. Produkt jest dobrze naciągnięty na blejtramę, zakładki zrobione są bardzo estetycznie. Zawinięcie grafiki na boki poprawia wygląd całości. Fotoobraz ma lekko błyszczącą powłokę, która nadaję estetycznego wyglądu, ale nie razi w oczy. Plusem jest również, że możemy podczas zamawiania nałożyć jeden z czterech filtrów: czarno - białe, styl retro, sepia, negatyw. Serdecznie polecam fotoobraz to świetny pomysł na prezent. Zamówimy go na stronie Galeria Druku oraz Foto obrazy.

3 komentarze:

  1. Taki obraz prezentuje się pięknie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam jeden taki fotoobraz i jestem zachwycona, idealna pamiątka i ozdoba :)

    OdpowiedzUsuń
  3. W takich obrazach najlepsze jest to, że są praktycznie nie do odróżnienia od klasycznych obrazów (przynajmniej na pierwszy rzut oka). Mam kilka takich obrazów w domu (zamawiałem je głównie ze sklepu Wallcolors). Podoba mi się to, że wybór jest bardzo duży. Dzięki temu do każdego pomieszczenia się coś znajdzie.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Koncepcja Okiem Mamy i Dzieci , Blogger