03:57

Dobro natury, czyli ekologiczne świece Wax.

Dzień dobry Kochani!

Na rynku funkcjonuję kilka rodzajów wosków z których są produkowane Nasze umilacze wieczorów, czyli świece domowe.
W większości produkuję się świecę z wosku parafinowego, które uchodzące za niedrogie oraz łatwo dostępne, lecz są produkowane z pochodnej ropy naftowej. W trakcie spalania uwalniają tak niekorzystne substancje, jak benzen czy toluen. Podczas częstego użytkowania w zamkniętych pomieszczeniach, świece te wytwarzają sadzę, za którą odpowiedzialne jest wysokie stężenie węgla w palonym wosku, które jak wiemy bardzo szkodzi Naszemu zdrowiu. 
Świece naturalne natomiast, niosą za sobą zupełnie inny ładunek cech i jakości. Wykonane z najwyższą dbałością o użyty wosk, zawarte olejki zapachowe oraz rodzaj knota, stanowią bezkonkurencyjną wartość dostępną na rynku.

Przechodząc do tematu, dziś chciałabym wam przedstawić naturalne Świece WaxEkologiczne, zrobione w zgodzie z naturą z wosku sojowego oraz palmowego sprawiają że Nasza chwila relaksu staje się dla Nas pełni bezpieczna. Wosk sojowy można spalać w towarzystwie alergików, dzieci, a nawet astmatyków. Do Twojego otoczenia nie przedostają się żadne szkodliwe substancje.
Kompozycję zapachowe stworzone są przy pomocy ekologicznych olejków, ziół i kwiatów, które możemy zauważyć wtopione w wosk, sprawia to, że Nasze świece stają się wyjątkowe i oryginalne. Sproszkowane płatki kwiatów oraz przypraw sprawiają iż perełki nabierają barw, moim zdaniem piękno natury zawsze się obroni od sklepowych barwników :)
W ofercie znajdziemy dwa rodzaje knotów bawełniane oraz z drewna, które podczas palenia wydaję delikatny dźwięk palącego się drewna, wieczorem możemy poczuć się jak przy kominku bądź ognisku.
Aby świece miały tak niesamowity i unikatowy wygląd do wosku dodaję się:

róże, eukaliptusy, wrzosy, lawendę, bukszpan, głóg, różne zboża, suszone papryczki, kawę.W  ofercie sklepu znajdziemy również ekskluzywne świece, do których dodawany jest Nasz bałtycki bursztyn. Jantar znamy ze swoich właściwości leczniczych.Za duży plus uznaję to, że świeca wypala tylko środek, dzięki czemu tworzy przepiękny lampion z motywem roślinnym, w który możemy umieścić następną świecę, bądź podgrzewacz.
Kocham je za swój niepowtarzalny, naturalny wygląd, będą idealnie zdobić każde Nasze pomieszczenie. Czas wypalania świecy to aż 65 godzin, tak więc myślę że to bardzo długo. 


Każda ze Świec Wax może również stanowić wspaniały element aromaterapii, gdyż dodane do niej wyłącznie naturalne olejki eteryczne prawdziwie relaksują, koją i przywodzą na myśl wybrane przez nas wspomnienia. W połączeniu z pięknym ziołowym desingiem,  to nie tylko w pełni bezpieczne chwile błogiego, niezwykle aromatycznego relaksu, lecz także najwyższa jakość.
Polecam!
4 komentarze:

Copyright © 2016 Koncepcja Okiem Mamy i Dzieci , Blogger