08:05

Książeczka personalizowana SuperThings - Idealna na prezent.

 

Dziecko to oczko w głowie każdej mamy. Zawsze jest dla nas wyjątkowe i niepowtarzalne. To zawsze nasz największy skarb i od swoich najmłodszych lat nasz mały bohater. Jak sprawić, aby poczuło się wyjątkowe?Dziecko chętnie uczy się przez zabawę, a książki pobudzają wyobraźnię naszych maluchów.  Dziś chciałabym zaprezentować Wam książkę, która nie tylko zachęci do czytania, pobudzi wyobraźnię, ale będzie też wspaniałym prezentem dla dziecka. Jeśli śledzicie mojego bloga dłużej, to wiecie, że uwielbiam personalizowane prezenty. I takim właśnie jest ta książeczka. 


Bycie bohaterem bajki rozwija w dziecku kreatywność, pozwala na używanie wyobraźni bez skrępowania i ograniczeń. Budzi też wrażliwość dziecka, rozwija jego zdolności i zainteresowania, daje możliwość rozwoju. Super Zings stanowią nie tylko świetną formę rozrywki, ale również pomagają poznawać wartości, jak dobro i zło, nowe przedmioty codziennego użytku oraz rozwijać umiejętność współpracy i dzielenia się z innymi (dzieci chętnie wymieniają się figurkami, by zdobyć całą kolekcję), a może tak sprezentować coś innego, wyjątkowego jaką jest właśnie książeczka personalizowana Super Things ? 


Dzięki tej propozycji dziecko ma szansę wejść w świat swoich ulubionych bohaterów oraz stać się jednym z nich. Czy to nie brzmi wspaniale? Książką jest naprawdę przepiękna. W twardych oprawach znajdziemy trzydzieści  stron z cudownymi, wielobarwnymi ilustracjami, bardzo małą ilością tekstu, który jest naprawdę łatwy do zapamiętania. Mój synek uwierzcie samo złapało książkę i przysiadło do czytania, a  nie jest go łatwo zachęcić ;) .

Książka będzie idealna do poczytania w każdej chwili. Idealnie sprawdzi się jako prezent. Myślę, że każde dziecko będzie szczęśliwe jeśli usłyszy swoje imię w niezwykłej historii ukrytej na stronicach książki SuperThings.

My swoją zamówiliśmy na stronce Edikids.pl . Serdecznie polecamy !


3 komentarze:

Copyright © 2016 Koncepcja Okiem Mamy i Dzieci , Blogger