05:22

Książeczki z serii ,,Krok po kroku" Wydawnictwo Wilga.Krok po kroku to wyjątkowa seria kartonowych książeczek dla najmłodszych. Wszystkie charakteryzują się dokładnym i mocnym wykonaniem, zaokrąglonymi rogami (podoba mi się dbanie o bezpieczeństwo naszych najmłodszych pociech) oraz przepiękną szatą graficzną. Żywe kolory i piękne ilustracje, zwracają uwagę najmłodszych i bardzo im się podobają. 

Moje kolejne 100 słów
Pierwsza książeczka maluszka do nauki podstawowych słów i poznawania otaczającego świata przedstawionego na pięknych, kolorowych obrazkach. Zawiera 24 strony, podzielone na działy tematyczne pozwalające dziecku na poznanie najważniejszych słów z kategorii:  rodzina, warzywa, owoce, wakacje, pory roku, pogoda, zabawa, moje urodziny, w sklepie spożywczym, posiłek, a nawet pierwsze liczby. Przeznaczona dla najmłodszych dzieci już od pierwszych miesięcy życia. Rozwija, uczy i bawi.

Książeczka tekturowa, odporna na uszkodzenia, w przyjaznym formacie dogodnym dla rączek dziecka, barwnie ilustrowana. Specjalna grafika dostosowana do wieku dziecka uczy koncentracji, stymuluje percepcję oraz wyobraźnię. Realistyczna tematyka w artystycznym ujęciu pomaga maleństwu w sposób fascynujący odkrywać świat. To pierwsza książeczka, która idealnie łączy naukę i zabawę budując więzi pomiędzy rodzicem i dzieckiem.Moje pierwsze 100 pojazdów
Pojazdy miejskie, wiejskie, budowlane, takie, którymi można poruszać się w parku, na wakacjach. Takie, którymi można pływać na wodzie i którymi przemierza się podniebne wojaże. Nie zabrakło też pojazdów uprzywilejowanych, a nawet sportowych oraz takich do zadań specjalnych (rakieta, amfibia, zaprzęg psi, czołg, itp.). Są przepięknie wydane, a ich ilustracje mają mocno nasycone kolory. Każda rzeczy jest podpisana i dobrze rozplanowana na rozkładówkach. Sama jestem nimi oczarowana :)


Polecamy !!!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Koncepcja Okiem Mamy i Dzieci , Blogger