07:49

Moji Pops ! - Figurki do kolekcjonowania pełne emocji !

Kolekcjonowanie to świetna pasja, ponieważ zaczynamy dostrzegać wartość drobnych rzeczy, różniące je cechy szczególne, uczymy się cierpliwości, dążenia do celu, a także oszczędzania, które silnie związane jest z gromadzeniem. Dzieci zamiast monet czy znaczków pocztowych, których kolekcjonowanie gorąco polecamy, gdyż do arcyciekawe zamiłowanie, szybciej sięgną jednak po ludziki-zabawki. 

W dzieciństwie dzisiejszych rodziców też były okresy wzmożonego zainteresowania tworzeniem zbiorów: figurek z jajeczek-niespodzianek, obrazków samochodów i motocykli z gum „Turbo”, karteczek z ilustracjami z miniaturowych notesików i inne wtedy modne, o których już zapomnieliśmy.


MojiPops” to konkurencja dla „SuperZings”, te pierwsze obecnie raczej kolekcjonują dziewczynki, drugie wolą chłopcy. Są to figurki wykonane z gumy z plastikowymi płytkami w miejscu twarzy – taką buźkę można wymienić, gdyż po drugiej stronie widzimy inną mimikę, odmienną emocję. Zabawki te zostały wyprodukowane przez znaną i cenioną na świecie firmę Magic Box, która specjalizuje się w projektowaniu wyjątkowych zabawek dziecięcych, spełniających najwyższe standardy w zakresie jakości i bezpieczeństwa. Takie cechy sprawiają, że zabawki Moji Pops doskonale sprawdzą się w przypadku dzieci z różnych grup wiekowych. Jedno pozostaje niezmienne – za każdym razem wzbudzają radość.


Czym są Moji Pops? Te niewielkie figurki to pełne emocji przedmioty, z którymi nie sposób się nudzić! Każda kolekcjonerska figurka wprost uwielbia wyrażać emocje – smutek, radość, złość, szaleństwo – ich buźki podpowiedzą Ci, czy są zadowolone, czy może wymagają większej uwagi i czasu spędzonego na szalonej zabawie. Buźki każdej z Moji Pops są ,,wymienne” – możne je przełożyć do innej figurki postaci i tworzyć tematyczne scenki!Fajny pomysł, żeby porozmawiać z dzieckiem o okazywaniu uczyć, przyczynach i skutkach określonych emocji, ale też dobrym wychowaniu i zachowaniu, kulturze osobistej i okazywaniu tolerancji, gdyż każdy z nas czuje indywidualnie, pomimo zbliżonych przecież reakcji. Wesołe buźki przypominają nam emotikony – ideogramy służące do wyrażania nastroju w komunikatorach społecznościowych.
Zabaweczki z „MojiPops” to dla jednych pierdoła, bibelot, drobiazg niepotrzebnie zaprzątający myśli naszych pociech, ale dla młodych kolekcjonerów to znakomity wstęp do własnego hobby, a także sympatyczny temat do rozmowy, nawiązywania towarzyskich relacji z innymi dziećmi w celach wymiany, wspólnej zabawy ludkami, prezentowania własnych zestawów.

2 komentarze:

  1. Świetne figurki , mamy niewielką kilekcje niestety ale córka uwielbia się nimi bawić godzinami ;)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Koncepcja Okiem Mamy i Dzieci , Blogger