04:51

Współpraca z firmą DEJNA - Recenzja!;*

Kilka słów od producenta: 
Odzież niemowlęca markowana przez firmę DEJNA to pewność najwyższej jakości. Nie szukamy kompromisu pomiędzy jakością a ceną. Wszystko co składa się na produkt firmy DEJNA to starannie wyselekcjonowane materiały, nici, lamówki ale także ściągacze, napy, zapinki. Zrób test naszej odzieży, porównaj jej miękkość i delikatność do innych znanych Ci marek.

FANPAGE NA FACEBOOKU:  DEJNA
 W  ramach przemiłej współpracy z firmą dejna
 otrzymaliśmy do przetestowania dwa prześliczne kompleciki oraz długopis z LOGO DEJNA:

1. Błękitny komplecik ( body na krótki rękaw + spodenki)
Komplecik na sam pierwszy ,, rzut oka "  wygląda uroczo, materiał w dotyku jest bardzo miękki i delikatny także po praniu, widać że Krystian bardzo dobrze się czuje nosząc , nie krępujące ruchów ubranko. Kolor błękitu bardzo przyjemny i delikatny , w sam raz dla małego dziecka, a co najważniejsze nie spiera się i nie farbuję . Materiał jest rozciągliwy , więc tak szybko dziecko nie wyrośnie z ubranka. Napis wykonany fenomenalną czcionką , która ślicznie się prezentuję , nie spiera się , nie pęka oraz nie mechaci jak inne co do tej pory zakupiliśmy:( Body zapinane na jedno zapięcie ku gorze , gwarantuje mi iż dziecko nie ma za dużego dekoldu. Idealnie wyprofilowany dekold nie obciera dziecka w szyjkę (  zawsze mamy z tym problem , zostają tylko brzydkie czerwone paski). Na dole body zapinane na dwa zapięcia klik..
Jestem Bardzo zadowolona z kompleciku.
A oto jak wygląda w nim mój Mały Bobas Krystian!;*2. Czerwono - biały zestaw ( śpioszki + body na długi rękawek)


Body jak również śpioszki  są wykonane  z wysoko jakościowego materiału z 100% bawełny  nie powodują podrażnień , nie krępują ruchów.Są bardzo delikatne i przyjemne w dotyku  Materiał nie farbuję, napis nie spiera się nie pęka oraz nie mechaci.
Jestem w niebo wzięta tak dobrymi jakościowo ubrankami !! Krystian stał się waszym sumiennym klientem już planujemy zakupy u Państwa!:)

Oto jak mały urwis wygląda w śpioszkach i body:
BARDZO DZIEKUJEMY FIRMIE DEJNA ZA MOŻLIWOŚĆ PRZETESTOWANIA KOMPECIKÓW, SERDECZNIE POZDRAWIAMY!

4 komentarze:

Copyright © 2016 Koncepcja Okiem Mamy i Dzieci , Blogger