01:41

Książeczkowo od Bajdaraj


Witam;*W dzisiejszym poście Chciałabym Wam przedstawić Książeczki , które otrzymaliśmy od wydawnictwa Bajdaraj. 

Czytanie książek wspiera rozwój psychiczny, intelektualny i społeczny dziecka. Zaspokaja wszystkie potrzeby emocjonalne malucha, a przy tym przynosi mu radość i pozostawia cudowne wspomnienia. Pamiętajmy, że czytając dziecku książkę, w istocie dajemy mu największy dar – swój czas, wyłączną uwagę, pełne zaangażowanie, nasz entuzjazm dla czytania, miłość. Dlatego dziecko, któremu codziennie czytamy, czuje się ważne i kochane. Tego rodzaju świadomość buduje jego poczucie własnej wartości – wewnętrzną siłę i wiarę w siebie. Czytanie dziecku dla przyjemności, dla samej radości bycia razem, wspólnej podróży w świat wyobraźni i przeżywania perypetii
,,Wydawnictwo Bajdaraj jest młodym wydawnictwem, stworzonym przez ilustratorów posiadających ponad 20 letnie doświadczenie w ilustracji dziecięcej. Całą zdobytą wiedzę wkładamy w realizację pomysłu stworzenia serii zabawnych i edukacyjnych książek dla dzieci."Krystianek otrzymał 5 książeczek , jedna w rozmiarze A4, pozostałe w rozmiarze A5:

- ,,Piesio Grzesio"  - książeczka edukacyjna A4
- ,,Truś Piotruś"  -  kolorowanka edukacyna A5
- ,,O Zielonych ludkach" - Bajka bajdarajka A5
- ,,O horym bocianku" - Bajka badarajka A5
- ,,Rymowanki do piżamki" - wierszyki dla dzieci A5


,,Piesio Grzesio"   

Książeczka edukacyjna dla Dzieci w wieku przedszkolnym ,przyjemny wierszyk jest wstępem do książeczki. Posiada ona barwne ilustrację , które napewno przyciągną uwagę Twojego szkaba . Kolorowanki,łamigłówki oraz naklejki dostarczą dziecku świetnej zabawy , oraz pomogą w pierwszych kontaktach z literkami, cyferkami i językiem angielskim.


,,Truś Piotruś"

Kolorowanka edukacyjna , zawiera w środku 30 naklejek, które powalaja naszemu dziecku poznawać literki. Książeczka uczy również prostych słów po angielsku i polsku . Proste ale zarazem bardzo ciekawe obrazki z grubym konturem dostarczają dziecku świetnej zabawy podczas kolorowania.


Mój Krystianek jeszcze niestety jest za mały na takie książeczki , z przyjemnością słucha , opowiadań mamy co znajduję się na obrazku, oraz bacznie przygląda się obrazkom. Myślę że za roku już będzie w stanie kolorować i dobierać naklejki do poszczególnych obrazków , ocywiście pod nadzorem mamusi;*


,,Rymowanki do piżamki"

Książeczka przeznaczona dla młodszych dzieci ,w środku znajduję się zbiór wesołych wierszyków ,które Krystian słucha z dużą uwagą , jeśli czytamy z akcentem oraz zmieniając głos;* Ilustrację są również bardzo zabawne , przyjemne oraz przyciągające uwage. Tematyka zwierzątek połączona z zabawną treścią tworzy magiczny świat dla naszego malucha. 


,, O zielonych ludkach"

Urocze ilustracje to cecha charakterystyczna książeczek Bajdaraj :) 
Książeczka również uczy pozytywnych zachowań. Dzieci mogą wynieść z niej lekcję tolerancji, mimo że ktoś na pierwszy rzut oka jest inny czy mówi w innym języku, to nie znaczy że należy się go bać.
Są również opisy , które przy umiejętnym czytaniu uczą i bawią.


,,O chorym Bocianku"


Książeczka przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Śliczna, wierszowana bajeczka z pięknymi ilustracjami, ucząca pozytywnych zachowań w życiowych sytuacjach. Historyjka uczy prawidłowych zachowaniach oraz pokazuje, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Książeczki są naprawdę wspaniałe , wysoka jakość wraz z niską ceną . Cena waha się od 3 - 4 zł.

Więc jak najbardziej wam polecam . Na pewno spodobają się Waszym maluszkom;*
Zapraszam Was na stronę Bajdaraj:  KLIKOto spis księgarni , gdzie aktualnie możecie zakupić książeczki:


12 komentarzy:

 1. Chętnie kupię te książeczki dla dziecka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne pozycje dla najmłodszych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne książeczki i w niskich cenach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne książeczki, mojemu synowi na pewno by się spodobały :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajniusie takie książeczki dla maleństwa :)

  Obserwuję, aby być na bieżąco :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Urocze te książeczki :) mój maluch uwielbia takie bajeczki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. kolorowe, ciekawe książeczki :))


  Dowiedz się jak dobrać torebkę do butów!
  http://encore4u.blogspot.com/2015/06/jak-dobrac-torebke-do-butow.html

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Koncepcja Okiem Mamy i Dzieci , Blogger