09:22

Nieograniczona zabawa z kombinezonem Get Dirty


Malowanie palcami, stopami to fantastyczna zabawa pełna spontanicznych reakcji, ekspresji twórczej i nowych doświadczeń. Z jednej strony, to bezcelowe oddanie się przyjemności obcowania z farbą i papierem, czyli z nastawieniem na przeżywaniem, a nie na efekty końcowe. Z zajęć plastycznych dziecko czerpię szereg korzyści dla rozwoju ruchowego, intelektualnego i emocjonalnego. 
Moje dzieci uwielbiają takie zabawy, jak się to mówi? O tak! ,,Brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko". 


Dziś chciałam Wam pokazać kombinezon Get Dirty, dzięki któremu ubrania Naszych maluchów pozostaną czyste. Dobrze wiemy jak niektóre farby barwią ubranka, które są niestety już nie do odratowania. Idealnie spełni funkcję w większości kreatywnych zabaw w domu, na zajęciach plastycznych, jak i w przedszkolu.
Zalety Tyvek'u ® - tkaniny, z jakiej wykonany jest kombinezon:

 • bezpieczny dla delikatnej skóry dziecka
 • nietoksyczny (Badania na skórze nie wykazały podrażnień, obrzęku lub reakcji alergicznej.)
 • przepuszczający powietrze i parę wodną
 • lekki i miękki
 • wytrzymały i odporny na rozerwanie
 • wielokrotnego użytku, może być prany w pralce w temperaturze 30 stopni
 • można go poddać recyklingowi i jest przyjazny środowisku (może zostać bezpiecznie zutylizowany, nie wpływa na wody gruntowe)
Kombinezon jest bardzo wygodny, córka nie marudząc, świetnie się bawiła. Zakończenia na dłoniach, stopach,jak przy szyjce są idealnie zabezpieczone, aby nie obcierały delikatnej skóry, a mało tego posiadają również bardzo praktyczne gumki, aby dopasować wszystko do naszej pociechy.
Zauroczyły mnie prześliczne łatki, które zdobią łokcie, kolana i pupcie :)
Spokojnie możemy go wyprać w pralce na delikatnym praniu (30 stopni) oczywiście bez wirowania. Mogę was zapewnić,  że nic złego się z nim nie stanie.
Kombinezon znajduję się w praktycznym worku, dzięki któremu po zabawie możemy go tam umieścić i spokojnie przetransportować w naszej torebce do domu.
Duży plus za to, iż kombinezony Get Dirty są wielorazowe i umożliwiają nam nieograniczoną zabawę! :)
Nie ma ograniczenia wiekowego, rozmiarówka jest bardzo szeroka od 12 miesięcy do 9 lat.
Jak najbardziej wam Kochani polecam!


5 komentarzy:

 1. Świetny kombinezon a jakie ma ładne zdobienia. Widać, że córeczka super się bawi 👍

  OdpowiedzUsuń
 2. Taki kombinezon nam się marzy...musimy to zakupić,wtedy zabawa nie ma granic😁😁

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł,wiem doskonale jak dzieci szaleją podczas takich zabaw.Ja się przyznaję,że jak moje dzieci coś malują farbkami itp to przebieram ich w coś "gorszego" tzn coś z plamką itp :) Muszę pomyśleć o kombinezonie dla córci :)

  OdpowiedzUsuń
 4. U nas nie do końca się sprawdził przy metodzie BLW.Brakuje zapinania z tyłu i ściągając brudzi się dziecko.Poza tym dziecku jest w nim gorąco i staje die nerwowe.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Koncepcja Okiem Mamy i Dzieci , Blogger