04:52

Zupełna Nowość ! Klocki MalBlo Magnetic - Idealny prezent na Święta!
 Dziś mam dla Was istną rewelację. Nasze nowe odkrycie, które oczywiście znalazło się na liście prezentów od Świętego Mikołaja. 

Jakoś po mikołajkach będąc u znajomych Nasze maluchy miały okazję spróbować zabawy z nowością marki MalBlo. Wiecie, że mogłam się spokojnie napić ciepłej kawy i odetchnąć spokojnie w miłym towarzystwie.

My rodzice od zawsze szukamy zabawek dla Naszych pociech, które zapewnią dziecku idealny rozwój, będą kreatywne, pobudzą wyobraźnię, a także zainteresują malucha na dłużej.

Z ciekawością patrzyłam, czy moje dzieci będą zainteresowane, tego typu zabawkami i już od tamtego momentu wiedziałam, że Mikołaj bezapelacyjnie musi przynieść dzieciom wszystkie zestawy ! Córka jak i syn bawili się bajkowo, wpadli w trans tworzenia nowych pojazdów z których było również dużo śmiechu np. policyjno-strażacki samolot złączony z czołgiem? Niby niemożliwe, a jednak :) Satysfakcja z zabawy gwarantowana zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Magnetyczne klocki MalBlo MAGNETIC to modułowa zabawka kreatywna. Opatentowany, innowacyjny system  magnetyczno-zatrzaskowy pozwala na łatwe łączenie i rozłączanie poszczególnych modułów umożliwiając budowanie przeróżnych pojazdów. 
Łącząc ze sobą moduły w celu stworzenia nowych pojazdów dzieci rozwijają swoją wyobraźnię przestrzenną i umiejętność koncentracji.

Projektowanie i budowanie własnych form z klocków MalBlo MAGNETIC wspaniale rozwija kreatywność i sprawność manualną. Łącząc i rozłączając moduły, które mają odpowiednią siłę wiązania, dzieci mogą rozwijać także siłę swoich rąk.

Seria produktów składa się z sześciu tematycznych zestawów. Są to pojazdy policyjne, strażackie, budowlane, wyścigowe, kosmiczne oraz pociągi i lokomotywy. Wszystkie zestawy są kompatybilne i pojazdy można z sobą łączyć na dowolne sposoby!!! W każdym zestawie jest 9 elementów (3 gotowe pojazdy), co pozwala na stworzenie ponad 100 różnych kombinacji w ramach jednego tylko zestawu.
Nie będę się kochani za dużo rozpisywać. Przedstawimy Wam zestawy MalBlo z dziećmi po Świętach, ale jak nie macie jeszcze pomysłu na dopełnienie Świątecznego prezentu gwarantuję Wam, że właśnie z klockami MalBlo MAGNETIC traficie w dziesiątkę !

Komplety zamówicie w promocyjnej cenie Pinkelefant.

Polecam ! 

10 komentarzy:

 1. Dzieci będą zadowolone!:)
  rilseeee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nie widziałam takich zabawek. Wydają się bardzo ciekawe ;o Sama z chęcią bym się pobawiła :D

  OdpowiedzUsuń
 3. No jak ktoś lubi modele, to świetna propozycja nie tylko dla dzieci

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyglądają super. Fajny pomysł na prezent.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne zestawy, na prezent i nie tylko. Mój syn lubi wszelkiego rodzaju klocki. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nigdy nie słyszałam o tych klockach, ale robią wrażenie. Z pewnością każdy dzieciak będzie ucieszony

  OdpowiedzUsuń
 7. Super zabawki, dzieci były by w raju.

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetne zestawy, każde dziecko byłoby zadowolone!

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie widziałam jeszcze takich ale już widzę je u mnie. Syn będzie zachwycony ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Prezent idealny. Niezwykle kreatywny - jednak warto pamiętać, że dla każdego nada się coś innego.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Koncepcja Okiem Mamy i Dzieci , Blogger