04:47

T- Racers - Nowość którą pokocha każdy maluch!

 

Jestem mamą dwójki dzieci i lubię myśleć, że jestem bardzo dobrze poinformowana o najnowszych zabawkach, oczywiście nie tylko dla siebie lecz i Kochani dla Was, tak właśnie dowiedziałam się o  T-Racerach. To idealny prezent dla chłopców jak i również dziewczynek lubiących wyścigi w Turbo City i kolekcjonowanie. 

Poznaj emocjonujący świat wyścigów samochodowych T-Racers! Jego bohaterowie przeżywają niepowtarzalne przygody w Turbo City i ścigają się z innymi kierowcami na najwyższych obrotach. Ich tajną bronią są niezwykłe samochody T-Racers, które dzięki swoim wspaniałym mocom pomagają im pokonać rywali.


Opakowania miło przyciągają  wzrok nie są przesadnie rażące, przedstawią kreskówkową makietę tego, co znajduję się w każdym zestawie. 

Główną koncepcją owych zabawek jest ,, mieszaj i ścigaj się", co pozwala projektować i budować własne samochody poprzez łączenie, dopasowywanie i zmianę części pojazdów. Ten pomysł sprawdza się idealnie, gdy grasz w pojedynkę i ścigasz się ze sobą własnymi projektami, ale jest również odjechaną zabawą, gdy ścigasz się z rodzeństwem, przyjaciółmi, a zwłaszcza rywalizującymi rodzicami :) 


Pudełko z turbosprężarką zawiera jeden pełny zestaw. Dostępnych jest 8 stylów z perspektywą 500 kombinacji, chociaż podejrzewam, gdy zabawki będą dobrze się sprzedawać i pokochają je dzieci mogą dodać więcej. Pudełko jest w kształcie koła, odwijasz od góry rękaw, aby odsłonić główne pudełko. To jest ekscytująca chwila, naszym oczą ukazuję się 5 kolorowych opakować, a każde zawiera inny komponent. Opakowania są papierowe i tutaj mamy Eko atut, bardzo pochwalam. W paczce znajduję się wyścigówka: przednie podwozie, kabina lub kokpit, tylne podwozie, 4 koła. Wszystkie elementy są idealnie dopasowane, mają fantastyczną dbałość o każde szczegóły. Gdy masz wiecej niż jeden pojazd dopiero zaczyna się zabawa, ponieważ możesz wymieniać części.
Ulotka w środku zawiera nazwy poszczególnych części np. oprócz nazwy każdego zawodnika, poszczególne projekty każdego podwozia mają również nazwę, taką jak formuła zamrożenia, uderzenie pioruna, epickie uderzenie. W rezultacie można naprawdę wykazać się kreatywnością w swoich grach, tak jak my, i powiązać nazwy z odpowiednią specjalną mocą lub umiejętnością, taką jak zdolność zamrażania przeciwnika itd. 

Zawodnicy są podzieleni na zespoły, w sumie są trzy zespoły plus ultra rzadka postać X-Racer jako samodzielna jednostka.

Na ulotce jest napisane, że możesz śledzić zawodników i odkryć ich specjalne moce na youtube. Znaleźliśmy kilka odcinków trwających mniej niż dwie minuty, pokazujących każdemu zawodnikowi i jego samochodowi specjalne moce, więc warto się im przyjrzeć, aby jeszcze bardziej pobudzić wyobraźnię.Podsumowując:

Patrząc na stosunek jakości do ceny, uważam że indywidualne zestawy mają wielką wartość, ponieważ płacisz za element zaskoczenia, dbałość o szczegóły z nazwami i różnymi projektami, elementy mieszania samochodów plus sam pojazd. Szczególnie podoba mi się to, że możliwości są nieograniczone. Potrzebujesz tylko dwóch, trzech zestawów, aby zorganizować fantastyczną zabawę. Zabawka idealna dla chłopców jak i dziewczynek, którzy uwielbiają samodzielnie składać swoje samochody wyścigowe. Otwórz opakowanie i sprawdź zawartość pięciu saszetek. W każdym pudełku znajduje się kierowca, przód i tył samochodu, kabina oraz zestaw kół. Wymieniaj się elementami ze swoimi rówieśnikami i miksuj dowolnie samochody T-RACERS. Zaproś znajomych do wspólnej zabawy w Turbo City. Wspaniała zabawa gwarantowana. Wyzwanie dla kolekcjonerów - zbierz wszystkich ośmiu kierowców!


5 komentarzy:

 1. Jakie fajne! Idealna na prezent dla chłopca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj mój maluch napewno by pokochał. Uwielbia takie małe zabaweczki

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój synek na pewno pokocha. Uwielbia takie malutkie autka

  OdpowiedzUsuń
 4. Coś dla małych rajdowców. Ekstra

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój synek z takiego zestawu na pewno by się ucieszył!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Koncepcja Okiem Mamy i Dzieci , Blogger