10:37

Ciśnieniomierz naramienny Diagnostic PRO AfibMoim zdaniem ciśnieniomierz w każdym domu to podstawa, a zwłaszcza, gdy w domu jest ryzyko groźnych chorób tj.  miażdżyca, zakrzepica, uszkodzenia serca, niewydolności nerek, choroby wieńcowej przebytych zawałów serca, bądź nadciśnienia tętniczego.
Nigdy nie wiemy, czy Nasze serce jest w pełni zdrowe, czasami nie mamy żadnych objawów, czujemy się dobrze, prowadzimy zdrowy tryb życia, lecz dopiero regularne badanie ciśnienia pozwala Nam wykryć bądź wykluczyć czy czasami nie dzieje się coś niepokojącego. Dopiero podczas wykonywania pomiaru, możemy zweryfikować jego wartość i skonsultować wynik z lekarzem. Nie ważne ile mamy lat, czy 20, czy 40 powinniśmy badać ciśnienie regularnie.


Niepokojące objawy, które mogą, ale nie muszą wystąpić u osób z nadciśnieniem to między innymi: kołatanie serca,potliwość, zaczerwienienie twarzy, bezsenność, zimne kończyny, uderzenia gorąca, bóle i zawroty głowy.Nasz wybór padł na ciśnieniomierz naramienny Diagnostic PRO Afib. Dlaczego akurat ten, a nie inny? Zapraszam na opinię poniżej :)


Zalety ciśnieniomierza Diagnostic ProAfib:

1. Wykrywa migotanie przedsionków – wczesna diagnoza migotania przedsionków redukuje ryzyko udaru
2. Innowacyjna Technologia DuoAfib  – urządzenie wykonuje automatycznie dwa pomiary – gwarantując  bardzo dokładny wynik i  komfort podczas pomiaru
3. Sygnalizuje błędnie założony mankiet i ruch ciała podczas pomiaru –  te dwa wskaźniki eliminują ryzyko popełnienia błędu podczas pomiaru
4. W zestawie uniwersalny mankiet na ramię , rozmiar 22-42 cm
Zasilacz w zestawie
Ciśnieniomierz jest bardzo wygodny, praktyczny, umożliwia bezproblemowy, samodzielny pomiar ciśnienia tętniczego. Idealnie służy w zaciszu domowym, posiada duży wyświetlacz, dzięki czemu osoby, które mają problemy ze wzrokiem z pewnością odczytają wynik pomiaru bez okularów. Obsługa sprzętu jest banalnie prosta, dzięki temu iż jest elektroniczny nie musimy używać żadnych pompek,które w starszych modelach ciśnieniomierzy były bardzo niewygodne w użyciu :) Tutaj zakładany pasek na ramię, kładziemy wygodnie rękę , wciskamy przycisk i za kilka sekund możemy odczytać wynik pomiaru.Bardzo przydatna opcja,którą posiada urządzenie to zapamiętywanie pomiarów, to bardzo ważne dla osób,które mają problemy z ciśnieniem,nie muszą zapisywać wyników w notesie.
Dzięki temu iż do zestawu jest dołączona wygodna torebka do przechowywania urządzenia możemy wyrzucić opakowanie (nie lubię składować zbędnych kartoników ).
Jest średnich rozmiarów, dzięki temu iż jest zasilany nie tylko poprzez podłączenie sieciowe,ale również poprzez baterię możemy spokojnie zabrać go ze sobą w podróż, czy na krótki wyjazd.Podsumowując, ciśnieniomierz Diagnostic PRO Afib, jest niewątpliwie modelem wartym polecenia. 
Znajdziecie go na stronie http://diagnosis.pl/


10 komentarzy:

 1. Mamy podobny ciśnieniomierz.
  Profilaktyka najważniejsza.

  OdpowiedzUsuń
 2. I ty masz rację ja też mam Ciśnieniomierz w domu. Bo czasami naprawdę może się przydać

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój tata wlaśnie kupil naramienny, trochę zajęło mu jego znalezienie bo mte standardowe są za małe. Warto mieć taki przyżąd.

  OdpowiedzUsuń
 4. myślę, że taki sprzęt powinien być w każdym domu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja posiadam że względu na nadciśnienie. Super post. Pozdrawiam serdecznie ☺

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobry ciśnieniomierz w domu to podstawa. Zwłaszcza jak są częste bóle głowy

  OdpowiedzUsuń
 7. Taki ciśnieniomierz przyda się w każdym domu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mamy podobny i spisuje się całkiem ok, warto mieć ciśnieniomierz w domu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetny artykuł. Bardzo praktyczny :) Najlepszy ciśnieniomierz to Cisnieniomierz Omron.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Koncepcja Okiem Mamy i Dzieci , Blogger