08:32

Naturalne mydło glicerynowe z kompozycją zapachową - Global Perfums

Cześć Kochani!!

Witam Po tak długiej przerwie, ale sami wiecie , wakacje słońce , ciężko usiedzieć przy komputerze, i tak starałąm się napisać posta dla Was od czasu do czasu, Siostrzyczki u mnie na długi weekend, wiec też za dużo czasu nie miałam. Alę w związku z  tym że pogoda się popsuła a moje siostrzyczki zyskały nowe koleżanki , więc dziś przedstawię Wam Moją opinie na temat Mydła glicerynowego o zapachu Hugo Women od Global Perfums .

Mój synuś jak zwykle Aniołeczek;* Więc za bardzo nie przeszkadza  mi w prowadzeniu bloga;**
OCH... JAK JA KOCHAM TEGO MOJEGO MAŁEGO POTWORKA!!<3


I MÓJ ROMEO WŁAŚNIE OGLĄDA CHMURY/:)Tak Prezentuję się Mydełko . Prawda , że ładnie ?? Moim zdanie to idealny dodatek do prezentu, tak elegancko zapakowane oraz pachnące nadaje się w 100% .


Moja opinia:

Do przetestowania otrzymałam Dwa mydełka glicerynowe , które urzekły mnie swoim uroczym zapachem:

*Zielone ma zapach perfum Hugo Women
* czerwone ma zapach Coco Mademoiselle


 


Mydełko ma prześliczny kształt różyczki , ale nie przeszkadza to podczas mycia , wręcz powiem , że bardzo dobrze trzyma się w dłoni. Zapach cudowny , który otula całe ciało , bardzo długo utrzymuję się na skórze , co mnie niezmiernie cieszy . Zapach mydełka sprawia wrażenie , jakbym spryskała się perfumami. Przy mojej wymagające skórze mydełko zdało egzamin , nie podrażnia , ani nie uczula. Po myciu skóra nie jest przesuszona jak przez inne mydła, a co najważniejsze jest gładka i delikatna. Bardzo dobrze się pieni , co widać na poniższych zdjęciach:

Bardzo dziękuję firmię Global Perfums za  zaufanie oraz możliwość przetestowania produktów!
Mydełka do kupienia tutaj: KLIK

Zapraszam na:

Stronę sklepu internetowego  3 komentarze:

Copyright © 2016 Koncepcja Okiem Mamy i Dzieci , Blogger