22:56

Opaski do włosów - To i owo Karolciowo

Witam Was moje Drogie.!!!!

Za oknem brak słoneczka , deszcz , po prostu ponura pogoda. A więc tak samo nastrój nie jest za dobry. Ale przedstawię Wam dziś osóbki , które sprawiają że od razu uśmiech pojawia się na mojej buźce:) Moje kochane siostrzyczki , od zawsze grzeczne i roześmiane , nie pamiętam już kiedy ostatnio widziałam smutek na ich słodkich twarzyczkach .
Dziękujemy Przesympatycznej Pani od ,,To i owo Karolciowo" za prześliczne opaski , które od razu spodobały się moim dziewuszkom.
Opinia :

 Są bardzo wygodne , dodatkowym plusem jest to iż nie zsuwają się z główki . Delikatne i miłe w dotyku , kwiat solidnie przyklejony , przy zahaczeniu i szarpnięciu nie odkleił się o dziwo , iż w innych opaskach dawno już by odpadł:)  Pięknie dobrany kolor różu , jak przystało na dziewczynki w tym wieku  różowy kolor jest na pierwszym miejscu... Opaska posiada piękną ozdobę w kształcie kwiata połyskującego brokatem, moim zdaniem ta ozdoba nadaję charakteru opaską , jest wyjątkowa, unikalna, i jedyna w swoim rodzaju. Pasuję na różne okazję od wyjścia na urodziny do koleżanki po wesele . Jak bym miała córunie zamiast synka obsypywała bym ją tak starannie zrobionymi opaskami.
 Opaski dodają uroku każdej dziewczynce !!;*

Drogie Mamy dziewczynek , również kupujecie swoim córeczką tak prześliczne opaski?

Zapraszam Was do przeglądnięcia cudownego asortymentu u ,,To i owo Karolciowo"

facebook:https://www.facebook.com/ToiOwoKarolciowo/timeline

5 komentarzy:

Copyright © 2016 Koncepcja Okiem Mamy i Dzieci , Blogger