08:31

Nowoczesne meble do Twojego salonu.Każda osoba, która przykłada wagę do estetyki we wnętrzach chce, żeby urządzone przez nią mieszkanie wyglądało intrygująco i niepowtarzalnie, a zarazem było funkcjonalne, abyśmy czuli się w nim jak najbardziej komfortowo. Z tego również powodu, niezwykłą popularnością wśród pasjonatów urządzania wnętrz cieszą się nowoczesne meble. Nowoczesne, czyli takie, które charakteryzują się niecodziennym designem i fantastyczną funkcjonalnością. 
W najbliższym czasie planuję spore zmiany w Naszym domu, kolory ścian, zmianę podłogi oraz co najważniejsze nowe idealne meble do mojego wymarzonego pokoju w którym wszyscy razem zazwyczaj spędzamy czas :)

Salon jest miejscem, w którym przebywamy najczęściej - przyjmujemy gości i odpoczywamy po pracy. Jego wystrój powinien być zgodny z naszym gustem i przede wszystkim funkcjonalny. Decydując się na urządzanie salonu w stylu nowoczesnym, musimy wziąć pod uwagę fakt, że stylem tym rządzi prostota. Takie też muszą być meble, w tym komplet wypoczynkowy, który jest niezbędny w każdym salonie. To w końcu on jest jego głównym elementem!

 Źródło:https://malodesign.pl/
Źródło:https://malodesign.pl/

 Kolejnym must-have każdego salonu jest stolik kawowy. To właśnie przy nim popijamy kawkę z przyjaciółmi i rodziną, mamy gdzie postawić przekąski podczas wieczornego seansu filmowego, moim zdaniem to najbardziej praktyczny mebel, który powinien błyszczeć w każdym salonie, zaraz po zestawie wypoczynkowym ;) Poniżej przedstawiam Wam propozycję, którą zdecydowałam zakupić do mojego przytulnego kącika.

 Źródło: https://malodesign.pl/


3 komentarze:

  1. Ta zielona skradła moje serce - uwielbiam ten odcień! Piękna!

    OdpowiedzUsuń
  2. Genialnie wygląda ten stolik kawowy, a w szczególności stołek koło niego!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Koncepcja Okiem Mamy i Dzieci , Blogger