03:30

Świąteczne porządki z Higienix
Kochani wiecie, że każde poradniki podpowiadają Nam, że za świąteczne porządki powinniśmy zabrać się już pod koniec listopada?
Osobiście staram się rozkładać porządki na etapy, ponieważ z dwójką małych potomków ciężko jest  wszystko zrobić i zaplanować. Sprzątamy codziennie, staramy się trzymać porządek, ale nie jesteśmy w stanie zrobić wszystkiego, nie jesteśmy czarodziejkami :)
Dlaczego akurat przed Świętami? Nie wiem. Mamy zakorzenione w tradycji, że dom musi pachnieć na Święta, błyszczeć i zachęcać do tego, by spędzić w nim rodzinnie czas. Tradycja jednak zapomniała, że każde musisz, powinieneś i dlaczego tego jeszcze nie zrobiłeś budzi nasz bunt. Bo niby dlaczego akurat teraz mam sprzątać, jeśli nie mam czasu, ba – nie mam na to najmniejszej ochoty. No i racja. Nikt nie musi, co najwyżej teściowa, mama, albo babcia pokiwają głową z dezaprobatą, kiedy odpowiesz im, że nie posprzątałaś szafek w kuchni.
Tak, więc dziś chciałam Wam przedstawić zestaw marki Higienix, są niczym trzej muszkieterowie, którzy właśnie pomagają mi w codziennych jak i świątecznych porządkach, a są nimi: Arkon, Glass Active oraz Shower Active.

Arcon - pieniący preparat do mycia Jak w opisie świetnie radzi sobie z przypalonymi tłustymi plamami, na kuchence jak i również w piekarniku :) 
W 100% z ręką na sercu mogę Wam ten płyn polecić bardzo dobrze sobie radzi z wszelkimi grubszymi przypaleniami!.

Glass Active - środek do czyszczenia okien, luster i szkła


U mnie w domku miał główne zastosowanie podczas mycia luster ma bardzo ładny zapach co jeszcze bardziej umila nam sprzątanie i pozostawia przyjemny zapach w pomieszczeniu po zakończonym sprzątaniu. Dodatkowo zauważyłam, że w łazience po umyciu lustra niweluje osadzanie się pary na szkle.
Jeśli chodzi o skuteczność, płyn bardzo dobrze radzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami na szklanych powierzchniach, przywraca im blask, nie pozostawiając smug i zacieków.

Shower Active - preparat czyszczący do kabin prysznicowych , armatury łazienkowej oraz wyposarzenia kuchni .
Płyn posiada bardzo fajną funkcję rozpylania można ,go rozpylić w postaci płynu lub piany. Powiem Wam szczerze, że wystarczy zaaplikować na całą kabinę od środka, odczekać i spłukać - bardzo dobrze radzi sobie z wszelkim kamieniem, zaciekami oraz osadami z mydła :)3 komentarze:

 1. Niedługo i ja muszę zabrać się za sprzątanie :D
  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam jak dotąd o tej marce, ale chętnie bym przetestowała na swojej podłodze ;).

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeden z lepszych produktów, z jakich korzystałem. Ma naprawdę świetne właściwości no i jest skuteczny.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Koncepcja Okiem Mamy i Dzieci , Blogger